WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA – SAL Z LOTU PTAKA

Zastanawiacie się, czy warto polecieć na Wyspy Zielonego Przylądka? Ten film z drona z wyspy Sal powinien rozwiać Wasze wątpliwości!

Na ujęciach zobaczycie przede wszystkim miasteczko Santa Maria na południu wyspy Sal i najbliższe okolice tej turystycznej miejscowości. Przyjrzyjcie się uliczkom i molo w Santa Maria, widzianym z lotu ptaka. Zobaczcie, jak wyglądają tamtejsze solanki, hotele i baseny widziane z góry, a także jak spektakularnie rozbijają się o brzeg wielkie fale, z których słynie wyspa. Prześledźcie wzrokiem surferów i paddle boarderów sunących po falach (a jeden z nich to senior-legenda polskiego surfingu odmienianego przez wszystkie przypadki – Jacek Koński)!


To co – już wiecie, czy chcecie tam polecieć?

Jeśli film Was zachęcił, koniecznie przeczytajcie naszą relację i obejrzyjcie zdjęcia z wyspy Sal oraz z innych, wcale nie mniej ciekawych wysp archipelagu!

wyspy zielonego przylądka / wyspa sal / film z drona z wyspy sal / film z wysp zielonego przylądka / film z santa maria na sal / czy warto polecieć na sal / czy warto polecieć na wyspy zielonego przylądka / republika zielonego przylądka / wyspy zielonego przylądka / wyspa sal / zielony przylądek / atrakcje wysp zielonego przylądka / atrakcje na sal / ciekawe miejsca na sal / wyjazd na sal / wyjazd na wyspy zielonego przylądka / ciekawostki o wyspach zielonego przylądka / ciekawostki o sal / wakacje na wyspach zielonego przylądka / wakacje na sal / pobyt na sal / pobyt na wyspach zielonego przylądka / co trzeba zobaczyć na wyspach zielonego przylądka / czy warto jechać na wyspy zielonego przylądka / czego spróbować na wyspach zielonego przylądka / plaże na wyspach zielonego przylądka / plaże na sal / surfing na sal / zwiedzanie wysp zielonego przylądka / zwiedzanie sal / co zwiedzać na wyspach zielonego przylądka / co zwiedzać na sal / afryka / informacje praktyczne o wyspach zielonego przylądka / reportaż z wysp zielonego przylądka / relacja z wysp zielonego przylądka /

2 komentarze

 • comment-avatar
  Marcin 01/09/2019 (20:12)

  Fajny filmik z drona 🙂

  Czy latanie na Wyspach Zielonego Przylądka jest bezproblemowe czy istnieją jakieś obostrzenia ?

  • comment-avatar
   Obieżysmak 03/09/2019 (15:30)

   Dzięki 🙂 Nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat latania tam dronem, więc kierowaliśmy się po prostu zdrowym rozsądkiem.